Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Funkcjonowanie naszej firmy oparte jest na 4 głównych filarach!

1aFilar I

Nasza Polska Produkcja

2aFilar II

Owijarki do palet

9

Filar III

Zgrzewarki do folii

folia

Filar IV

Folie

 

Zapewniamy pomoc, załatwiamy formalności dla klientów zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw związaną z uzyskaniem finansowania w postaci leasingu lub kredytu.

 

 

PONAD 500m2 MAGAZYN Z FOLIĄ STRETCH, PP, PCV, POLIOLEFINA!!!

Jako uznany producent i dystrybutor maszyn do pakowania, chcielibysmy zaprezentować Państwu naszą bogatą ofertę urządzeń do pakowania:

  • Od ponad 18 lat służymy Państwu naszą wiedzą i zdobywanym doświadczeniem,
  • Do tej pory wykonaliśmy dla Państwa już kilka tysięcy lini technologicznych do pakowania,
  • Nasi specjaliści czekają na Państwa maile i telefony...

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48/50 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.