Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Dział kontroli jakości

Dział kontroli jakości jest objęty szczególną opieką w naszej firmie zarówno ze względu na Państwa dobro, jak i dbanie o wizerunek marki DID.


Dział kontroli jakości stosuje metodę jednostkowej kontroli jakości, której celem jest zapewnienie poprawnego funkcjonowania każdej maszyny, która została prze nas wyprodukowana lub sprowadzona od innego producenta.


Podjęte przez nas działania mają na celu zagwarantowanie Państwu odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania w dziedzinie pakowania.


Maszyny przyjmowane są do magazynów, a następnie testowane pod czujnym i krytycznym okiem ekspertów. W razie potrzeby, pojawiające się drobne usterki są natychmiast eliminowane.

Mottem naszego działu kontroli jakości jest poniższe sformułowanie:


"Zadowolenie klienta jest dla nas ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy"

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.