Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Dział produkcji

Nasza firma posiada posiada własny dział produkcyjny, w którego skład wchodzą dwa zakłady:

  • Zakład produkcji konstrukcji maszyn z siedzibą w Strzelinie koło Wrocławia,
  • Zakład montażowy z siedzibą we Wrocławiu.

W zakładzie produkcyjnym w Strzelinie odbywa się proces obróbki materiałów pod konstrukcję urządzeń pakujących. Następnie gotowe konstrukcje transportowane są do zakładu montażowego, znajdującego się przy siedzibie firmy DID.
Tutaj odbywa się montaż właściwy podzespołów mechanicznych, grzewczych, elektrycznych i elektronicznych. Otrzymane w procesie produkcyjnym urządzenie stanowi w pełni funkcjonalne narzędzie umożliwiające pakowanie produktów w folię.


Dodatkowo chcielibysmy zaznaczyć, że jesteśmy prowadzimy handel hurtowy folii stretch, PCV, PP, poliolefiny i oferujemy Państwu najniższe ceny na rynku.

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.