Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Folia stretch

Folia stretch jest powszechnie wykorzystywana do zabezpieczenia przedmiotów czy też ładunków, które są przechowywane lub przewożone. Materiały te doskonale zabezpieczają produkty przed wilgocią, zabrudzeniem, uszkodzeniem jak również kradzieżą. Mogą być stosowane do paletyzacji ręcznej lub maszynowej z wykorzystaniem maszyn owijających (półautomatów oraz automatów). Folie stretch te znajdują zastosowanie w takich dziedzinach przemysłu jak: napojowy, tekturowy, spożywczy, budowlany, poligraficzny, kosmetyczny, farmaceutyczny.

Oferowana przez nas folia dostępna jest w bardzo wygodnych i funkcjonalnych rolkach, które ułatwiają użycie produktu bez ryzyka jego samoczynnego zwinięcia. Jest możliwość zamówienia różnych kolorów jak również rolek folii o różnej wadze.
Właściwość, dzięki której folia stretch wykorzystywana jest zarówno w sektorze handlu i dystrybucji, jak i szeroko rozumianego transportu, to doskonała przyczepność oraz niewielka waga. Atrakcyjna cena jest argumentem, który przekonuje coraz większe grono przedsiębiorców do tego, aby sięgać po wyjątkowe i niedrogie rozwiązanie, jakim jest folia stretch.
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dostęp do artykułów pakownych o najlepszej jakości. Cechuje je doskonała rozciągliwość, elastyczność oraz trwałość.

 

 Folia

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.