Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

O firmie DID

Firma "DID-PAK" posiada w pełnej ofercie handlowej pakowarki impulsowe, stałogrzejne (manualne, półautomatyczne oraz automaty) z układami elektromagnetycznymi i pneumatycznymi zapewniającymi stały automatyczny docisk zgrzewadła zapewniający komfort obsługi.


Pragniemy zaznaczyć, że w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji by w razie potrzeby służyć doradztwem technicznym i organizacyjnym stanowiska pracy w celu wybrania najbardziej optymalnego rozwiązania zapewniającego uzyskanie założonego celu. W swoich produktach stosujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające dużą niezawodność, energooszczędność oraz prostotę i łatwość obsługi czym zyskała uznanie użytkowników, jak i została wyróżniona przez stowarzyszenie "PROPAK".


Wykonujemy zgrzewarki liniowe do 1800 mm i kątowe 350x350 mm, pakowarki do grupowania produktów z dwóch rolek oraz automaty przepływowe i urządzenia termoformatujące. Do obkurczania wszystkich rodzajów folii produkujemy nagrzewnice tunelowe z dodatkowym wyposażeniem umożliwiającym tworzenie zestawów z pakowarkami i stołami odbiorczymi.


Posiadamy również w ofercie handlowej Compakty, tzn. pakowarka i tunel na wspólnym łożu również w wersji przemysłowej - przeznaczone do pracy ciągłej.


Dotychczasowym i nowym naszym klientom oferujemy odpłatnie modernizację i remonty urządzeń wprowadzając nowoczesne układy usprawniające starsze rozwiązania konstrukcyjne.


Na wszystkie produkowane urządzenia udzielamy rocznej gwarancji zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybucję materiałów eksploatacyjnych oraz oferujemy dostawy folii termokurczliwej.


Realizacja zamówień na urządzenia wynosi około 2-8 tygodni od daty złożenia zamówienia i wpłaceniu uzgodnionej zaliczki.


Dowóz własnym transportem w cenie 1,50zł /netto/ za km połączony jest z montażem, uruchomieniem urządzenia oraz nieodpłatnym przeszkoleniem obsługi.

Zapraszamy

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.