Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Taśmociągi rolkowe

Taśmociągi rolkowe, rolkowe rozciągliwe.

Rolki rozciągliwe grawitacyjne służą do transportowania produktów: liniowego oraz łukowego. Mogą być rozciągane do długości max 4 mb. Wykonane są z elementów łączonych krzyżowo, umożliwiających ich szybkie i sprawne rozciąganie, jak i ściąganie.

 Rolki skrętne są niezwykle elastyczne: można wyginać je w różne strony, tworząc „slalom”, a nawet skręcić je o 180° (wówczas średnica zewnętrzna wynosić będzie tylko 2700 mm!).

 Rolki z jednego końca posiadają kątownik (wspornik), który może być przeznaczony do łączenia rolek z konstrukcją maszyny, stołu lub do zatrzymania produktu na końcu rolek.

 Rolki są łatwe w przemieszczaniu, dzięki zastosowaniu kółek, zamocowanych do każdej nogi i wyposażonych w hamulce.

 Rolki można skręcić nawet o 180° (wówczas średnica zewnętrzna wynosić będzie tylko 2700mm!).

 Istnieje możliwość łączenia rolek ze sobą w segmenty, składające się z 2, 3 itd. członów, w celu uzyskania zwielokrotnionej długości całkowitej rolek.

 Dane techniczne: 

Szerokość

500 mm

Długość min.

1300 mm

Długość max.

4000 mm

Regulacja wysokości

Od 500 do 850 [mm]

Obciążenie max rolek

Do 40 kg

Masa

60 kg

 

Tasmociag Rolkowy Podwojny

 

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.