Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Zgrzewarka kątowa z tunelem obkurczającym

"Rozwiązanie, które stanowi kompletną linie technologiczną do pakowania w folię tetrmokurczliwą"

ZESTAW ZGRZEWARKA KĄTOWA + TUNEL OBKURCZAJĄCY jest to kompletne rozwiązanie, które umożliwia pakowanie produktu w folię, która zostaje obkurczona w tunelu grzewczym. Obkurczona na produkcie folia cechyje się dużą szczelnością oraz estetycznością. Linia do pakowania w folię termokurczliwą składa się ze zgrzewarki kątowej oraz tunelu grzewczego. Zgrzewarka służy do otrzymywania woreczków foliowych z produktem w środku, natomiast tunel grzewczy sprawia, że pod wpływem wysokiej temperatury folia termokurczliwa przylega do produktu. Maszyna obsługiwana jest ręcznie i umożliwia uzyskanie zapakowania produktu w woreczek foliowy. Elementem zgrzewającym folię są dwa prostopadle usytuowane zgrzewadła. Ewentualne wyposażoenie dodatkowe dla zgrzewarki kątowej stanowią: transporter taśmowy umożliwiający automatyczne odprowadzenie produktu po zapakowaniu w folię, ramka automatycznie taktującą zasilaną sprzężonym powietrzem, motorowy odwijak folii, rozdmuch folii oraz nawijak folii odpadowej. Tunel grzewczy może zostać wyposażony w system chłodzący "SZOK".

ZK PA   TG Taro 05ZK PA   TG Duzy 3 DidpakZK   TG 2

Wydajność linii pakującej: Nawet do 12 zapakowań/min ( tunel nawet do 60 zapakowań/min )

 

Wybrane cechy: (parametry zależne od modelu urządzenia)

  • dwa elektromagnesy odpowiedzialne za docisk zgrzewadeł w zgrzewarce kątowej,
  • opcje rozdmuchu folii, automatycznie taktującej ramki oraz nawijaka folii odpadowej, taśmociągu pracującego w cyklu automatycznym, stacji chłodzącej "SZOK"
  • markowe podzespoły renomowanych firm,
  • zgrzewadło wykonuje ładną, powtarzalną zgrzeinę co w efekcie podnosi jakość produktu,
  • prosta obsługa linii pakującej,
  • łatwe sterowanie, niezawodna praca, wygodne użytkowanie maszyny,
  • wyróżniającą cechą naszego tunelu grzewczego jest wysoka enegrooszczędność

 

Zapytanie z formularza - Zgrzewarka kątowa z tunelem obkurczającym
Firma (*)
Daj nam znać imię i nazwisko.
Email (*)
Daj nam znać adres e-mail.
Telefon (*)
Invalid Input
Treść zapytania (*)
Daj nam znać swoją wiadomość.

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.