Biuro/Fax:  +48 71 341 95 15

Zgrzewarka liniowa

"Łatwe zamykanie worków foliowych"

MANUALNA ZGRZEWARKA LINIOWA jest to prostym urządzeniem, służącym do zamykania worków foliowych za pomocą zgrzeiny. Maszyna obsługiwana jest ręcznie i umożliwia uzyskanie zapakowania produktu w woreczek foliowy. Elementem zgrzewającym folię jest pojedyncze zgrzewadło. Ewentualne wyposażoenie dodatkowe stanowi moduł napędu pneumatycznego zgrzewadła. Zgrzewarka liniowa służy do pakowanie produktu w woreczki foliowe przy użyciu folii PP, PE lub poliolefiny typu rękaw. Istnieje możliwość dostawienia urządzenia typu tunel grzewczo-obkurczający folię. Wówczas folia zostanie dokładnie, szczelnie i estetycznie obkurczona na produkcie. Świetnie sprawdzają się w małoseryjnych i średnioseryjnych typach produkcji.

Zgrzewarka Liniowa 3Zgrzewarki Liniowe 2 EZL 600 TZL Do Kaptur  W 1

Wydajność zgrzewarki: Nawet do 15 zapakowań/min

 

Wybrane cechy: (parametry zależne od modelu urządzenia)

  • prosta i bezproblemowa obsługa,
  • opcje elektromagnetycznego lub pneumatycznego docisku zgrzeadła,
  • markowe podzespoły renomowanych firm,
  • zgrzewadło wykonuje ładną, powtarzalną zgrzeinę co w efekcie podnosi jakość produktu,
  • regulowany czas zgrzewania,
  • łatwe sterowanie, niezawodna praca, wygodne użytkowanie maszyny

 

Zapytanie z formularza - Zgrzewarka liniowa
Firma (*)
Daj nam znać imię i nazwisko.
Email (*)
Daj nam znać adres e-mail.
Telefon (*)
Invalid Input
Treść zapytania (*)
Daj nam znać swoją wiadomość.

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. Swoją oferta docieramy do różnych nisz oferując m.in. automaty pakujące, flow-pack, folia stretch, folia Wrocław, foliarki, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, , pakowanie, taśmociąg, taśmociągi, zgrzewarki do folii. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Logo Small

Gwarantujemy Państwu, że maszyny znajdujące się w naszej ofercie całkowicie spełniają Polskie i Europejskie wymogi prawne.

Dane Kontaktowe

Adres e-mail: did@pakowanie.com.pl
 +48 602 620 848
  +48 71 341 95 15
  +48 71 341 82 83
  ul. Pułaskiego 48, 50-443 Wrocław

Dodatkowe Informacje

Did.com.pl jeśli szukasz produktów: automat pakujący, flow-packi, folie stretch, folie Wrocław, foliarka, maszyny do pakowania, maszyny pakujące, maszyna pakująca, owijarka, owijarka do palet, pakowaczka, , pakowanie, zgrzewarka do folii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku.